محصولات

در دیجیکده اساس کار، لوازم دیجیتاله که شامل لپ تاب، تبلت، انواع کتابخوان، آیپد ، تلوزیون های ال ای دی، مانیتور، لوازم جانبی کامپیتور، لوازم جانبی موبایل، لوازم جانبی لپ تاب میشود. اما در تلاشیم که در آینده نه چندان دور با گسترش تیم کاری، محصولات نیز چه رد دسته دیجیتال و چه در دیگر دسته ها افزایش چشم گیری داشته باشد.

اول باید یه توضیح مختصری در مورد کالای استوک بدم خدمتتون که کالای استوک ینی کالایی که ویترینی، یا بدون کارتن و بسته بندی و یا مربوط به قبل می باشد و حتما در نطر داشته یاشید که اجناس استوک کار نکرده هستند.

در دیجیکده اجناس دسته دو، نو و استوک به فروش میرسه که سلامت تمام اجناس مورد ارزیابی و تایید قرار میگیرند (هیچ جای نگرانی نیست !!!)

در توضیحات تمام اجناس وضعیت کالا مورد مشاهده می باشد

اینجور بگم خدمتتون که لپ تاب، تبلت، مانیتور و ال ای دی ها دارای مهلت تست سه روز تا یک هفته ای هستند که شما توی این مدت می تونید دستگاه خودتون رو از هر نظر تست و بررسی کنید.

تمام کالا ها چه نو ، چه دست دو و یا استوک اگر دارای گارانتی و ضمانت باشند، در قسمت توضیحات محصول قابل مشاهده هستند.

قیمت

باید خدمتتون عرض کنم که خیر!

اول اینکه ما بدون واسطه اجناس رو تامین میکنیم (نکته اول)

دوم اینکه سعی بر خرید تعداد بالا داریم که بازم توی قیمت کم تاثیر نیست (نکته دوم)

سوم اینکه اساس کار ما در خارج از سایت عمده هست و خب طبیعتا قیمت های در سایت هم خیلی نزدیک به قیمت عمده هست  (نکته اخر)

ارسال

ارسال محصولات به وسیله تیپاکس و باربری و یا اتوبوس انجام می شه که بسته به نوع و حجم کالای شما متفاوت هست.

بازم باید بگم خدمتتون که بسته به نوع و حجم کالا و روش ارسال متفاوته. با توجه به جدول دسته بندی کالاها و روش ارسال آنها در خود مجموعه ارسال از یک ساعت پس از سفارش تا دو روز پس از سفارش متغیره. سعی میکنیم در کمترین زمان ممکن کالا به دستتون برسه.