درباره دیجیکده

درباره ما

دیجیکده، همونجور که از اسمش پیداست، دهکده ای از لوازم دیجیتاله که آنچنان کهنه کار و دارای قدمت نیست اما افراد کهنه کاری برای فعالیت اومدن و اهداف این مجموعه رو پیش می برن. قضیه از اونجایی شروع میشه که ما از اونجایی که پدر و پدربزرگ و بالاتر!

همه تو کار تجارت بودن ماهم زدیم تو تجارت. اما چی شد که لوازم دیجیتال؟

خب عجیب نیست چون من که اینجا نشستم یه ادم 22 ساله ای هستم که با تکنولوژی روز دنیا غریب نیستم و خودم رو دارای توانایی توی این قسمت دیدم که فعالیت خودم رو به بهترین شکل انجام بدم.

الان که دارم این متن رو مینویسم 6 سال هست که تو بازارم و قوانین مقررات بازار، اداب و رسوم خاص خودش، اخلاقش و بقیه چیزا رو تا یه حدی بلدم! و تمام این ها رو مدیون پدرم هستم. البته اینم بگم که پدرم مدیر و مسول مجموعه فرشکده طاهری هستن که من تمام فوت و فن های تجارت (همین چیزایی که بلدم !!!) رو از ایشون یاد گرفتم.

برای شروع این کار با حداقل سرمایه شروع کردم و شاید براتون جالب باشه که ده میلیون تومن هم نبود زمان شروع!!! (تقریبا نه و پونصد!) با خرید سه عدد تبلت پرفروش کردم و اونا رو تو برنامه های مختلف برای فروش گذاشتم و سعی کردم با حداقل سود! جنسم رو به فروش بروسونم. این روند ادامه پیدا کرد و امروز تونستم یه مجموعه قوی با کارمندانی کاردون، فضای کاری دوستانه و شرایطی مطلوب رو ایجاد کنم.

( تمام این ها مدیون پدرم هستم )

روند کاری

روند کاری ما آنچنان پیچیده نیست و میشه راحت سر دراورد!!

کل مجموعه از سه گروه تشکیل شده که کار خرید ، حمل و نقل و فروش رو انجام میدن. تامین کالای ما از چین و امارات انجام میشه که البته بعضا هم از ایران تامین میکنیم یکسری اجناس رو! که گروه تامین کالا انجام میدن 🙂 گروه تامین کالای ما در گروه لوازم دیجیتال متشکل از پنج نفر هست که روزانه سفارشات کالا و تست و بررسی (اگر کالا دست دو یا استوک باشد) رو انجام میدن.

حمل و نقل توی کار ما از اهمیت ویژه ای برخور داره چون 70 درصد کار ما لوازم شکستنیه!!

افراد شاغل در این کار وظیفه بسته بندی صحیح کالا و ارسال اون کالا به دفتر مرکزی ما و یا از دفتر مرکزی ما به مشتریان محترم رو دارن که دقت و سرعت عمل برای این گروه در اولویت هست.

گروه سوم ما، گروه شاغل در واحد فروش هستن که وظیفه معرفی کالا رو به مشتریان محترم به دوش می کشند.

افراد فعال در زمینه فروش،افراد کارکشته و از فن بیان بسیار بالای برخوردارند که سخت ترین کار ینی جلب رضایت شما مشتریان را اصلی ترین هدف خود قرار داده اند.

امیدواریم که در کنار همبستگی و تلاش به اهداف خود دست یابیم.

دیجیکده

توی دیجیکده طاهری چه کالا هایی میشه پیدا کرد؟!

همونجور که اول هم گفتیم اساس کار ما لوازم دیجیتاله اما در تلاشیم که روزانه با گسترش گروه دیجیکده، گسترش در محصولات هم دیده بشه. این موضوع هم شامل لوازم دیجیتال میشه و هم چیزای دیگه! مثلا در تلاشیم که لوازم خانگی برقی، لوازم خانگی غیر برقی، لوازم و قطعات ماشین یدکی ماشین، فرش، کالای خواب و … در لیست خدمات خود در سایت اضاف کنیم.

کلام آخر !

با توجه موقعیت جغرافیایی و همچنین تجربه اندکی که داریم، سعی بر شکستن قیمت ها و بالا بردن سطح خدمات را از اهمیت ویژه برخوردار می بینیم. لذا از شما کاربران و مشتریان گرامی خواهشمندیم که حمایت فراموش نشه!!! (همین قدر ساده)

100+

لب تاب

اداری، شخصی

200+

لپ تاب های استوک

300+

لوازم جانبی

 موبایل، لپتاب، کامپیوتر

1000+

مشتریان راضی